Basit Saksılara Şıklık Katalım

Basit Saksılara Şıklık Katalım
14 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 351 kez okundu.

Evinizi güzelleştirmek için bazen biraz yaratıcı fikirlere sahip olmanız yeterli olur. Basit ürünleri, farklı şekilde kombinler yaparak, harika görseller elde edebilirsiniz. Çevrenize baktığınızda hareketsiz, cansız ve durağan olan birçok materyal, farklı şekillerde kaplamalar ya da boyalar ile inanılmaz bir performansa kavuşacaktır. Özellikleri bakımından çok sıradan olan saksılarınızı nasıl daha farklı bir şekle sokabilirsiniz? Bunu düşünüyorsanız, hemen sizin için hazırladığımız bu harika projeye göz atabilir, inanılmaz sonuçları nasıl elde edeceğinizi görebilirsiniz. Oldukça basit bir uygulama şekli olan renkli saksı projemiz, yapımı belki de en kolay olan kendin yap uygulamaları içinde. Buna rağmen inanılmaz şık ve güzel bir görünüme sahip.

Gerekli olan malzemeler ise oldukça basit. Saksılar, paket kağıtları, makas ve yapıştırıcı. İç mekan saksılarınıza yapabileceğiniz bu uygulama, evinize inanılmaz ve oldukça güzel sonuçları da sunacaktır. Gelin şimdi renkli saksı projemizin yapılışına ve son haline bir bakalım.
Evinizde olan defter kapları ya da paket kağıtlarını uygun şekilde hazırlayarak projeye başlıyoruz. Artık kağıtları da değerlendirmek için aslında oldukça uygun bir proje. Bu şekilde bu ürünler de çöpe gitmek yerine farklı bir şekilde evinizde dekoratif bir görüntü yaratacaktır.
Saksınızın dışını komple tutkal ile kaplayın. Bunu bir boya fırçası ya da eski bir sünger yardımı ile de yapabilirsiniz. Tutkalı bolca kullanın ki sorunsuz bir proje olsun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git