Topitop modeli etek yapımı

Topitop modeli etek yapımı
27 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 527 kez okundu.

Topitop modeli etek yapımı bayram yaklaşırken kız çocuklarınıza şık bir örgü etek modeli yapmaya ne dersiniz?

Kız çocukları olan anneler ve büyük anneler çok güzel olan topitop modeli ve trabzan detaylı etek yapılışı video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. İsteğe bağlı olarak trabzan uygulaması yapmaya bilirsiniz. Farklı renk seçimi sizlerin tercihine kalmıştır.

Modelimiz kalın ip kullanılarak yapılmıştır. Sizler yaz mevsimine uygun ip tercihi ile uygulaya bilirsiniz. Tığ işi sevenler için harika bir modeldir. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Topitop modeli etek yapımı
Modelimiz kışlık kalın ip ile örülmüştür.

Yaz için yapılacak etek modelini için kullana bileceğiniz ip çeşitleri pamuk, merserize ip tercihi edebilirsiniz.

Elinize ve ip kalın ve ince oluşuna göre tığ tercihinde buluna bilirsiniz.

İlk olarak zincir çekerek başlayalım. Yapacağınız kişinin bel ölçüsüne göre ayarlaya bilirsiniz.

88 zincir çekerek her zincire bir trabzan yapalım. 2 Ci sırada 3 zincir çekip örgü modelimizi çevirip trabzanın ardından tığımızı geçirip lastik görüntüsü sağlıyoruz. Tığa ip dolayıp 2 önden 1 arkası kısımdan trabzanın ardından dolayıp bu şekilde sıramızı tamamlayalım. Şiş örgülerinde uygulanan lastik görünümünü tığ ile vermiş oluyoruz. Lastiğimizi birleştirip modelimizi uygulamaya başlaya bilirsiniz. Detaylı model kuruluşu için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz . Kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git