Çoraptan Anlatımlı Oyuncak Kukla Yapımı

Çoraptan Anlatımlı Oyuncak Kukla Yapımı
16 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 498 kez okundu.

Evinizde oldukça basit araç gereçlerle çoraptan oyuncak kukla yapmaya ne dersiniz? Kulağa hoş gelen bu çalışmayla sizlere ev ortamında kukla oyuncak yapımını anlatacağım. Bu çalışmamda resimli olarak da paylaşımını yaptığım anlatımlı oyuncak kukla yapımını çok seveceğinizi umuyorum.Resimde yer alan işlem adımlarını uygulamak suretiyle sizde evde yer alan eski çoraplardan kukla yapabileceğiniz bu çalışmayla, kukla oyuncak yapabileceksiniz. Çocukların çok seveceği bu oyuncak kuklayla onları sevindirebileceksiniz.

Çocukları olmayan aileler de evlerine misafir olarak gelen çocukları sevindirmek adına bile bu güzel anlatımlı çoraptan oyuncak kuklayı yaparak hem stres atabilirler hem de misafir olan çocuklara da harika oyuncaklar takdim etmiş olacaklardır.

Sadece oynanması amacıyla değil bunun yanında bu oyuncağı yaparak evinizde süs malzemesi kullanımı için de bulundurmanız yerinde olacaktır. Yani evinize yakışacak süs oyuncağınız olacaktır. Yapım aşamalarına bakınca oldukça basit gelecek bu güzel çalışma sayesinde artık sizde çocukları sevindirmenin yolunu bulmuş olacaksınız.

Evde yer alan atmak üzere olduğunuz ve ya fazla kullanmadığınız çorapları bu projemizde değerlendirebilirsiniz. Kolay yapılan bu anlatımlı kukla yapımını çocuklarınız varsa onlarda yardım ederse daha şen bir hal alacağına eminim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git