Tereyağlı Kahve İle Zayıflama

Tereyağlı Kahve İle Zayıflama
2 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 530 kez okundu.

Tereyağlı Kahve İle Zayıflama
Tarifi:

Sade kahve içerisine doğal tereyağı ve Hindistan cevizi yağlarından birer kaşık ekleyin. İyice eridikten sonra kahveyi tüketebilirsiniz. Yağ ile kahve fikri size itici gelebilir fakat kremalı kahve tadında bir lezzet ortaya çıkıyor.

Uygulanışı:

Diğer diyetlerde ve zayıflama listelerinde olduğu gibi tereyağlı kahve karışımını da içerken mutlaka gün içerisinde yediklerinize dikkat etmelisiniz. Ayrıca mutlaka spor ve egzersiz ile süreci desteklemelisiniz. Tereyağlı kahve karışımını günde bir fincan ara öğünlerde tüketebilirsiniz. Metebolizmanız yavaş ise hızlandırmak ve süreci kolaylaştırmak için yeşil çay ve bol bol su içmeye özen gösterin.

Uyarı:

Kolesterol, mide, bağırsak, kalp hastalıkları olanlar bu karışımı uygulamada önce mutlaka uzman onayı almalıdır. Sitemizde yer alan zayıflama tarifleri ve diyetleri kullanıp fayda gören kişilere göre yazılmıştır. Daha sağlıklı bilgileri ve sonuçları almak için bu tarifleri mutlaka bir uzman görüşü onayında kullanmanızı öneririz. Kendinize en uygun zayıflama yöntemini bulmak ve kolayca kilo vermek için sitemizde yer alan diğer diyet ve spor konularını da inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git