Tunus İşi Bebek Battaniyesi Sıralı Baklava Modeli Yapımı

Tunus İşi Bebek Battaniyesi Sıralı Baklava Modeli Yapımı
20 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

Tunus işi bebek battaniyesi sıralı baklava modeli yapımı harika bir battaniye yapılışı şıklığı ve görselliği ile yapılması gereken bir Tunus işi bebek battaniyesi annelerimizin beğenisinde olmaktadır.

Anne adayları bir çok battaniye modelini araştırıp en güzelini seçmeye çalışıyor. Tunus işi modellerini seviyorsanız harika bir battaniye modeli sizleri bekliyor. Bebekler için el işi battaniye modelleri olmazsa olmazlardan anneler, büyük anneler mutlaka kendileri özenerek yapmaktadırlar. El emeğinin yerinin farklı olduğunu düşünen bütün annelerimiz için video anlatımlı olarak yapabileceğiniz harika battaniye modelimiz sizlerle buluşmaktadır.

Battaniye modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde oldukça şık ve görselliği ile bir çok sipariş almanızı sağlayacaktır. Sitemizde farklı battaniye modelleri bulunmaktadır. Ziyaret etmeyi ve yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız. Farklı battaniye modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Tunus İşi Bebek Battaniyesi Sıralı Baklava Modeli Yapımı
Bebek battaniyesi detayları ve yapılışı
Bebek yünü tercih edilmiştir.

Kullandığınız ip tercihinin bandında bulunan şiş numarasına bakabilirsiniz.

32 Zincir çekerek başlıyoruz. İlmek toplayarak devam ediyoruz. İki sıra örüp 3 cü sırada pıtırcık uygulaması yapılmaktadır. Kare motifleri büyütüp veya küçülte bilirsiniz.

Devamında 8 ilmek örüyoruz. 5 Zincir çekiyoruz ve bu şekilde devam ediyoruz. 3 Adet baklava dilimi oluşmaktadır. Tunus işini bilenler daha kolaylıkla yapabilecekleri bir modeldir.

3 Cü sırada pıtırcıklara sağdan ve soldan çoğaltarak zincir çekiyoruz. Bu şekilde baklava dilimlerini oluşturuyoruz. Detaylı şekilde öğrenmek için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Şimdiden yapmak isteyen herkese kolay gelsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git